ceramikatrio.pl

Co spakować do walizki, gdy wyjeżdżamy zimą? Zobacz naszą listę niezbędnych rzeczy

Co spakować do walizki, gdy wyjeżdżamy zimą? Zobacz naszą listę niezbędnych rzeczy

Co spakować do walizki, gdy wyjeżdżamy zimą? Zobacz naszą listę niezbędnych rzeczy

Zbliżają się ferie. Jest to czas wyjazdów. Co prawda większość z nas woli wybrać się na urlop raczej latem, jednak niestety nie zawsze jest to możliwe. W końcu czasem plany na to nie pozwalają, czasem finanse, a niekiedy po prostu nasz szef. Wyjeżdżając zimową porą, mamy do wyboru o wiele mniej opcji niż w lecie. Jednak nie oznacza to, że w grudniu czy styczniu nie da się miło spędzić wolnego poza domem.

Trzeba jednak wówczas pogłówkować. Ważne jest chociażby to, co musimy zabrać ze sobą. O ile w lipcu będzie to zapewne strój kąpielowy, japonki damskie ipanema, jak też torby na basen, to w lutym zdecydowanie postawimy na innego rodzaju rzeczy.

Jeśli absorbują Cię opisane w niniejszym artykule tematy i masz ochotę zobaczyć większą ilość informacji na taki temat – wejdź tu stroje robocze z nadrukiem.

W naszej walizce na pewno znajdą się grube swetry, czapki, szaliki, ciepłe buty i skarpety. Co jeszcze należy mieć na uwadze, gdy planujemy urlop zimową porą?

Już sam wybór miejsca ostatecznego zakwaterowania może nie być oczywiście łatwy. W końcu o ile letnia porą możemy pojechać i w góry, i nad morze, i do obcego kraju, to w zimę mamy znacznie mniejsze pole do popisu – pojemne torby na basen. Rzecz jasna, jeżeli nas stać, pojedziemy do ciepłych krajów. Ale nie każdy może sobie na to niestety pozwolić. Gdzie zatem możemy pojechać na terenie naszego kraju i za niższą cenę?

klapki

Źródło: pixabay.com

Najlepszym rozwiązaniem są góry. Tam możemy uprawiać sporty zimowe: snowboard albo narciarstwo. Co sprytniejsi nawet wyruszają zimą na szlaki, jednakże to raczej zajęcie dla doświadczonych piechurów. Ci początkujący powinni jednak zostawić sobie wędrówki na letni okres – ciekawe japonki damskie ipanema. Zimą w polskich górach jest naprawdę pięknie. Zamiast więc narzekać, że nasz letni urlop nie wypali, weźmy się za szukanie pensjonatu i konserwowanie naszych nart. Z pewnością będzie przyjemnie.

Co jeszcze zatem winno znaleźć się w naszej zimowej walizce (oczywiście oprócz takich oczywistych rzeczy, jak bielizna, a więc na przykład biustonosze gatta)? Weźmy także jak najwięcej grubych i ocieplanych ubrań na zmianę. Oprócz tego oczywiście przydatne będą solidne, ocieplane buty, jak też apteczka i często zażywane leki. I czas ruszać na wyprawę! Na pewno będzie niesamowicie. Im więcej ciekawych atrakcji sobie zagwarantujemy, tym lepiej będziemy wspominać mile spędzone chwile po zakończeniu urlopu. No i nie zapominajmy, by zadbać o pamiątki z takiego urlopu!