ceramikatrio.pl

Bielizna, która pozwoli nosić obcisłe ciuchy

Bielizna, która pozwoli nosić obcisłe ciuchy

Bielizna, która pozwoli nosić obcisłe ciuchy

Sporo kobiet nie używa bielizny modelującej, bo kojarzymy ją z niekomfortowym, utrudniającym ruchy i brzydkim elementem garderoby. Współczesna bielizna jest jednak bardzo wygodna, ładnie wykonana i potrafi skorygować niedoskonałości figury.

Modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Często rezygnujemy z ubrania przyległej sukienki, bo uważamy, że nasz delikatnie wypukły brzuch kiepsko się w niej prezentuje, lub nie zakładamy ukochanych obcisłych leginsów, bo figi brzydko się pod nimi odciskają. W aktualnej rzeczywistości dostępny jest niezawodny sposób na to, żeby doskonale wyglądać w ciuchach różnego typu, nawet wtedy, gdy nasza sylwetka nie jest idealna. Najnowsze produkty: link.

Bielizna wyszczuplająca co prawda nie sprawi, że będzie można nosić ubrania o dwa rozmiary mniejsze niż zwykle, lecz przyczyni się do tego, że będziemy wyglądać olśniewająco i dobrze się czuć we własnej skórze. Bielizna tego typu stworzona jest ze specjalnych włókien, które przywierają do ciała, akcentując wybrane jego części i wygładzając wszelkie nierówności. Wśród najczęściej stosowanych elementów bielizny modelującej wymienić należy majtki bezszwowe, poprawiające kształt pupy, specjalne halki, wyszczuplające talię i spodenki, sprawiające, że uda wydają się węższe.

Dzisiejsza bielizna wyszczuplająca jest pozbawiona rozmaitych elementów, które komplikują zakładanie oraz negatywnie wpływają na wygodę noszenia. Majtki bezszwowe nie tylko poprawią nasze kształty, ale też nie będą się wyróżniać nawet pod najbardziej obcisłymi ubraniami, halki oraz gorseciki bez haftek, sznurków i innych problematycznych zapięć, nosi się wygodnie i z łatwością można je założyć bez niczyjej pomocy. Ponadto, dzisiaj taka bielizna modelująca to nie zniechęcające wyglądem elementy stroju, lecz kobieca, ładna bielizna. Dla zaciekawionych: www.jagna.pl/bielizna-korygujaca-c-50.html. http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-c-67.html

Wybierając model dla siebie, zwróćmy uwagę, czy nic się nie podwija, nie gniecie i nie utrudnia naszych ruchów. Dobór odpowiedniej bielizny pozwoli ukryć wady sylwetki, gwarantując jednocześnie wygodę użytkowania. Miejmy na względzie, że bieliznę wyszczuplającą, tak jak bieliznę każdego innego typu, należy regularnie wymieniać, bowiem po pewnym czasie traci swoje właściwości, co jest związane z rozciąganiem się materiału.